עדכונים
28-05-2024 פעילות טרם שבועות 2024
31-03-2024 עדכון מחיר לחיילים
02-04-2024 שינוי כתובת קרית גת
14-02-2024 עדכון שעות פתח תקווה
15-02-2024 עדכון שעות סניף ראש העין
15-02-2024 שירותי רנטגן קרית מלאכי
23-04-2023 בדיקות שפעת מהירות
20-08-2023 מרפאה לניקוי שעוות אזניים
30-01-2024 תפילה לעם ישראל
22-06-2021 טרם בתקשורת
הכשרות בטרם

הכשרות בטרם

אנו בטרם משקיעים באנשי הצוות שלנו, מחנכים מתרגלים ומדריכים אותם לכל אורך העבודה


אנו מאמינים בחשיבות הפיתוח המקצועי המתמשך עבור כל הצוות שלנו. מתוך תובנה זו אנו מעבירים את הקורסים הבאים לכל הצוות שלנו. קורסים אלו זמינים גם למשתתפים חיצוניים, אלא אם צוין אחרת.

הכשרות מקצועיות ברפואה דחופה לקהילה (TUCS)
קורס זה דן בסוגיות הרפואיות השכיחות ביותר בהן נתקל הצוות של טרם במרכזי הרפואה הדחופה.
את הקורס מובילים ד"ר דויד זלוטניק וד"ר זאב וימפהיימר, המנהלים הרפואיים של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על כאבים בחזה, שברים, כאבי בטן, טיפול בפצעים, חום, גיבוס ועוד הרבה יותר. קורס זה מהווה דרישה מוקדמת עבור כל הרופאים החדשים בטרם. 

קורס רענון בסעד חיים מתקדם (ACLS)
כל הצוות הרפואי שלנו עבר קורס  ACLS, ועובר קורס רענון זה מידי שנתיים. לפי רוב התקנים נדרש רענון של ארבע שעות, אך אנו דורשים שיתקיים קורס משודרג בן שמונה שעות.
את הקורס מוביל ד"ר טוד זלוט, מומחה לרפואה דחופה, מנהל מלר"ד בביה"ח שערי צדק והמנהל הרפואי של טרם טיילת י-ם.
הקורס כולל הרצאות וסדנאות בהחייאה בסיסית, הפרעות קצב, נתיבי אוויר ופרוטוקולים רפואיים.
 
קורס החייאה מתקדם בילדים (APLS)
קורס זה אושר על-ידי הקולג' האמריקני לרפואה דחופה, האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים וגם המועצה המדעית בישראל. טרם הינו אחד המרכזים הבודדים בישראל המעבירים קורס זה לכל הצוות הרפואי והסיעודי של טרם.
את הקורס מובילה ד"ר דינה צימרמן, רופאת ילדים בכירה ומנהלת המחקר וההדרכה של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על החייאת לב-ריאה בסיסית והפרעות קצב, נתיבי אוויר וגישה ורידית, מקרי חירום סביבתיים וטראומה, טיפול בפצעים, חום, רדיולוגיה טוקסיקולוגיה ועוד.
 
קורס עוזרי רופא (P.A.)
תכנית ראשונה וייחודית של רשת טרם אשר קידמה והכשירה אנשי צוות רפואי, פראמדיקים ואחיות בעלי נסיון בתחום הרפואה הדחופה לשמש כעוזרי רופא. החניכים נדרשו להכיר היטב את עקרונות הטיפול על פי פרוטוקולי הטיפול של 'טרם', ולהשתלם עם הרופאים הבכירים של רשת המרפאות בטיפול בחולים, תוך כדי חניכה אישית. כיום קיימים עוזרי רופא ברפואה דחופה ועוזרי רופא אורטופד המבצעים את תפקידם בצורה נאמנה תחת השגחתם של הרופאים הבכירים ומסייעים בטיפול במאות אלפי הפונים למרפאותינו.

 לפרטים נוספים אודות הכשרה זו, לחץ כאן או היכנס לאתר איגוד עוזרי הרופא.​

סעד חיים מתקדם (ALS)
הקורס מהווה דרישה מוקדמת עבור כל צוות הסיעוד. הקורס מכסה את כל היבטי ההחייאה בטרם מנקודת מבט סיעודית, כולל הפעלת ציוד רפואי, דפיברילטורים ותרופות.

תמיכה רפואית דחופה (UMS)
הקורס מהווה דרישה מוקדמת עבור כל צוות הסיעוד. הקורס מכסה את כל היבטי הסיעוד בטרם, כולל טריאז', עירויים, זריקות, חישוב מינונים, חבישות, פעולות מעבדה ועוד.

קורס רנטגן וגבס
הקורס הינו קורס פנימי לאנשי הצוות הסיעודי בטרם שצברו ותק וניסיון בעבודת השטח ומאפשר להם להזמין צילומי רנטגן עוד לפני בדיקת הרופא, במטרה לחסוך מן המטופל זמן וטלטול מיותר בין הבדיקות. מעבר לנאמר, נלמדים בקורס תכנים מעשיים הכוללים הנחת סדי גבס בגפיים ומאפשרים לצוות הסיעודי להרחיב את ידיעתם ולסייע לרופאים בעבודתם.

השתלמויות מקצועיות לצוות סיעוד
הקורס הוא סמינר שנתי המיועד רק עבור צוות הסיעוד בטרם. הקורס כולל סקירה של פרוטוקולים רפואיים וסיעודיים, רענון החייאה ונושאים משתנים.

שדה קליני לאחיות
שיתוף פעולה עם מכון טל ועם ביה"ח שערי צדק, מספק מקום התנסות לאחיות הלומדות במוסדות אלו, ומעניק להן כלים להתמודדות מקצועית ברפואה דחופה.

שדה קליני לפרמדיקים
שיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון, במהלכו מתנסים סטודנטים לרפואת חירום משנה ג' במהלך שבוע ומעלה במרפאות השונות של רשת טרם. הסטודנטים חווים את צורת העבודה השונה והייחודית לרשת טרם, ורבים מהם בוחרים לעבוד ברשת עם סיום לימודיהם.

מזכירות רפואית 
קורס המתקיים בשיתוף פעולה עם מכללת 'הדסה', ובו מקנים לסטודנטים כלים לניהול משרד, העובד תחת לחץ, כמו ברפואת דחופה