טרם | Emergency Medical Centers
עדכונים
07-09-2023 שעות פעילות חגים 2023
20-08-2023 מרפאה לניקוי שעוות אזניים
30-04-2023 עדכון שעות שדרות
23-04-2023 בדיקות שפעת מהירות
26-04-2022 בדיקת קורונה לפני טיסה לחו"ל
22-06-2021 טרם בתקשורת
02-04-2020 סרטון התמודדות עם הקורונה מרופאי טרם
20-04-2020 פעילות סניפי טרם בתקופת הקורונה
הכשרות בטרם לציבור הרחב

קורסים לקהל הרחב

יש רגעים בחיים שידע יכול להציל חיים או לרכוש מקצוע לחיים

קורסי החייאה ועזרה ראשונה למשפחות ולציבור הרחב
הקורס מועבר על ידי אנשי הצוות המקצועיים שלנו: פרמדיקים, אחיות ורופאים לציבור הרחב מתוך מטרה להעמיק את הידע בקהילה להתמודדות עם מצבים מסכני חיים.

שדה קליני לאחיות
שיתוף פעולה עם מכון טל ועם ביה"ח שערי צדק, מספק מקום התנסות לאחיות הלומדות במוסדות אלו, ומעניק להן כלים להתמודדות מקצועית ברפואה דחופה.

התנסות ברפואה דחופה בקהילה - שדה קליני לפרמדיקים
שיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון, במהלכו מתנסים סטודנטים לרפואת חירום משנה ג' במהלך שבוע ומעלה במרפאות השונות של רשת טרם. הסטודנטים חווים את צורת העבודה השונה והייחודית לרשת טרם, ורבים מהם בוחרים לעבוד ברשת עם סיום לימודיהם.

קורס רענון בסעד חיים מתקדם (ACLS)
 קורס  ACLS הינו קורס הנדרש מכל אנשי הצוות הרפואי באשר הם על פי נהלי משרד הבריאות ויש, לעבור קורס רענון זה מידי שנתיים. לפי רוב התקנים נדרש רענון של ארבע שעות, אך אנו מבצעים קורס משודרג בן שמונה שעות.
את הקורס מוביל ד"ר טוד זלוט, מומחה לרפואה דחופה, מנהל מלר"ד בביה"ח שערי ציון והמנהל הרפואי של טרם טיילת י-ם וטרם ביקור חולים.
הקורס כולל הרצאות וסדנאות בהחייאה בסיסית, הפרעות קצב, נתיבי אוויר ופרוטוקולים רפואיים. הקורס פתוח למשתתפים חיצוניים בהרשמה מראש.
 
קורס החייאה מתקדם בילדים (APLS)
קורס זה אושר על-ידי הקולג' האמריקני לרפואה דחופה, האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים וגם המועצה המדעית בישראל. טרם הינו אחד המרכזים הבודדים בישראל המעבירים קורס זה לכל הצוות הרפואי והסיעודי של טרם.
את הקורס מובילה ד"ר דינה צימרמן, רופאת ילדים בכירה ומנהלת המחקר וההדרכה של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על החייאת לב-ריאה בסיסית והפרעות קצב, נתיבי אוויר וגישה ורידית, מקרי חירום סביבתיים וטראומה, טיפול בפצעים, חום, רדיולוגיה טוקסיקולוגיה ועוד.
 הקורס פתוח למשתתפים חיצוניים בהרשמה מראש.
 
כלים להתמודדות עם מצבי חירום ברפואה ראשונית בקהילה
משך הקורס חמש שעות והוא מיועד לרופאים ברפואה הראשונית הרוצים להיות מסוגלים לטפל במקרי חירום העלולים להופיע במרפאותיהם. את הקורס מובילה ד"ר דינה צימרמן, רופאת ילדים בכירה ומנהלת המחקר וההדרכה של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על כאבים בחזה, שבץ, פרכוסים, דימום, אנפילקסיס ועוד.