עדכונים
29-05-2024 הרחבת שעות סניף לוד
31-05-2024 פעילות טרם שבועות 2024
31-03-2024 עדכון מחיר לחיילים
02-04-2024 שינוי כתובת קרית גת
14-02-2024 עדכון שעות פתח תקווה
15-02-2024 עדכון שעות סניף ראש העין
15-02-2024 שירותי רנטגן קרית מלאכי
23-04-2023 בדיקות שפעת מהירות
20-08-2023 מרפאה לניקוי שעוות אזניים
30-01-2024 תפילה לעם ישראל
22-06-2021 טרם בתקשורת
הכשרות בטרם לציבור הרחב

קורסים לקהל הרחב

יש רגעים בחיים שידע יכול להציל חיים או לרכוש מקצוע לחיים

קורסי החייאה ועזרה ראשונה למשפחות ולציבור הרחב
הקורס מועבר על ידי אנשי הצוות המקצועיים שלנו: פרמדיקים, אחיות ורופאים לציבור הרחב מתוך מטרה להעמיק את הידע בקהילה להתמודדות עם מצבים מסכני חיים.

שדה קליני לאחיות
שיתוף פעולה עם מכון טל ועם ביה"ח שערי צדק, מספק מקום התנסות לאחיות הלומדות במוסדות אלו, ומעניק להן כלים להתמודדות מקצועית ברפואה דחופה.

התנסות ברפואה דחופה בקהילה - שדה קליני לפרמדיקים
שיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון, במהלכו מתנסים סטודנטים לרפואת חירום משנה ג' במהלך שבוע ומעלה במרפאות השונות של רשת טרם. הסטודנטים חווים את צורת העבודה השונה והייחודית לרשת טרם, ורבים מהם בוחרים לעבוד ברשת עם סיום לימודיהם.

קורס רענון בסעד חיים מתקדם (ACLS)
 קורס  ACLS הינו קורס הנדרש מכל אנשי הצוות הרפואי באשר הם על פי נהלי משרד הבריאות ויש, לעבור קורס רענון זה מידי שנתיים. לפי רוב התקנים נדרש רענון של ארבע שעות, אך אנו מבצעים קורס משודרג בן שמונה שעות.
את הקורס מוביל ד"ר טוד זלוט, מומחה לרפואה דחופה, מנהל מלר"ד בביה"ח שערי ציון והמנהל הרפואי של טרם טיילת י-ם וטרם ביקור חולים.
הקורס כולל הרצאות וסדנאות בהחייאה בסיסית, הפרעות קצב, נתיבי אוויר ופרוטוקולים רפואיים. הקורס פתוח למשתתפים חיצוניים בהרשמה מראש.
 
קורס החייאה מתקדם בילדים (APLS)
קורס זה אושר על-ידי הקולג' האמריקני לרפואה דחופה, האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים וגם המועצה המדעית בישראל. טרם הינו אחד המרכזים הבודדים בישראל המעבירים קורס זה לכל הצוות הרפואי והסיעודי של טרם.
את הקורס מובילה ד"ר דינה צימרמן, רופאת ילדים בכירה ומנהלת המחקר וההדרכה של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על החייאת לב-ריאה בסיסית והפרעות קצב, נתיבי אוויר וגישה ורידית, מקרי חירום סביבתיים וטראומה, טיפול בפצעים, חום, רדיולוגיה טוקסיקולוגיה ועוד.
 הקורס פתוח למשתתפים חיצוניים בהרשמה מראש.
 
כלים להתמודדות עם מצבי חירום ברפואה ראשונית בקהילה
משך הקורס חמש שעות והוא מיועד לרופאים ברפואה הראשונית הרוצים להיות מסוגלים לטפל במקרי חירום העלולים להופיע במרפאותיהם. את הקורס מובילה ד"ר דינה צימרמן, רופאת ילדים בכירה ומנהלת המחקר וההדרכה של טרם. הקורס כולל הרצאות וסדנאות על כאבים בחזה, שבץ, פרכוסים, דימום, אנפילקסיס ועוד.